KLASSISKA
784180
LJUSSTAKAR, silver, Tyskland 1800-talets början, vikt 580 g.
Ljusstakar, silver, tyskland 1800 talets början, vikt 580 g

Empire med egyptiska inslag, stämplade 13 lod, mästarstämpel HT. Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

880
9 428
974
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
23 maj 2016 10:57
880 EUR
23 maj 2016 7:11
850 EUR
22 maj 2016 16:21
810 EUR
21 maj 2016 18:08
790 EUR
21 maj 2016 6:57
720 EUR