Möbler SpeglarKLASSISKA
789568
SPEGEL, rokoko 1700-tal
Spegel, rokoko 1700 tal
Spegel, rokoko 1700 tal

Flerfärgad förgyllning. 96,5x46 cm.

Slitage. Nagg.

Slutpris
1 210
12 982
1 343
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
10
23 maj 2016 17:06
1 210 EUR
9
23 maj 2016 17:06
1 200 EUR
9
23 maj 2016 17:06
1 160 EUR
10
23 maj 2016 17:06
1 110 EUR
9
23 maj 2016 17:05
1 060 EUR