KLASSISKA
791005
SOCKERSKÅL MEDLOCK, silver, St:Petersburg 1834 Carl Gustaf Savary, vikt 572 g.
SockerskÅl medlock, silver, st:petersburg 1834 carl gustaf savary, vikt 572 g

Biedermeier, invändigt förgylld, elfenbens knopp, längd 23,5 cm.

Knoppen lös, slitage

Slutpris
549
5 890
609
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (18 bud)
23 maj 2016 19:07
549 EUR
23 maj 2016 19:05
529 EUR
23 maj 2016 19:05
522 EUR
23 maj 2016 19:04
508 EUR
23 maj 2016 19:02
488 EUR