KLASSISKA
791122
Pekka Halonen
(1865-1933)
Pekka halonen, blommande ÄppeltrÄd

PEKKA HALONEN, BLOMMANDE ÄPPELTRÄD.

Sign. 1924. Olja på duk 50x40 cm.

Pyrri 1988.

Slutpris
13 000
139 480
14 431
Utropspris
8 000 EUR
Budhistorik (40 bud)
10
23 maj 2016 18:57
13 000 EUR
9
23 maj 2016 18:57
12 800 EUR
10
23 maj 2016 18:55
12 400 EUR
9
23 maj 2016 18:54
12 200 EUR
10
23 maj 2016 18:54
12 000 EUR