KLASSISKA
791688
Helmi Biese
(1867-1933)
Helmi biese, aftonrodnad
Helmi biese, aftonrodnad
Helmi biese, aftonrodnad
Helmi biese, aftonrodnad

HELMI BIESE, AFTONRODNAD.

Sign. Olja på duk 70x100 cm.

1 600
17 090
1 767
Utropspris
6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
22 maj 2016 22:16
1 600 EUR
15 maj 2016 19:00
1 500 EUR
12 maj 2016 13:11
1 450 EUR
11 maj 2016 7:41
1 300 EUR
11 maj 2016 7:27
1 000 EUR