822755
Juho Rissanen
(1873-1950)
Juho rissanen, systund i solsken

JUHO RISSANEN, SYSTUND I SOLSKEN.

Sign. 1911. Olja på duk 97x130 cm.

Slutpris
2 763
29 645
3 067
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
22 maj 2017 17:32
2 763 EUR
22 maj 2017 17:29
2 663 EUR
22 maj 2017 17:29
2 563 EUR
22 maj 2017 17:29
2 500 EUR
22 maj 2017 17:25
2 400 EUR