874477
KARMSTOLAR ETT PAR, Biedermeier, Ryssland 1800-talets första hälft
Karmstolar ett par, biedermeier, ryssland 1800 talets första hälft

Mahognyfanerade med lös stoppad sits.

Fanerskador.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 250
13 412
1 388
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (23 bud)
8
22 maj 2017 17:06
1 250 EUR
10
22 maj 2017 17:06
1 200 EUR
8
22 maj 2017 17:06
1 150 EUR
10
22 maj 2017 17:06
1 100 EUR
8
22 maj 2017 17:05
1 050 EUR