874482
KARTBORD, England 1800-talets mitt
Kartbord, england 1800 talets mitt

Mahogny. Utfällbara sidor med låsmekanism. Utfälld 121x89 cm. Höjden på bordets nedre kant 64 cm.

Slitage.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
720
7 714
797
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (20 bud)
22 maj 2017 18:30
720 EUR
22 maj 2017 18:24
700 EUR
22 maj 2017 18:22
680 EUR
22 maj 2017 17:44
660 EUR
22 maj 2017 17:44
640 EUR