879064
OKÄND KONSTNÄR, BARNPORTRÄTT.
OkÄnd konstnÄr, barnportrÄtt
OkÄnd konstnÄr, barnportrÄtt
OkÄnd konstnÄr, barnportrÄtt

Olja på duk 54x39 cm.

Liljevalchs Konsthall, Namnlösa porträtt 15-30 januari 1938; nr. 275.

Övrigt

Sverige, 1700-tal.

Slutpris
800
8 583
888
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
16 maj 2017 20:33
800 EUR
15 maj 2017 0:40
670 EUR
12 maj 2017 10:49
650 EUR
11 maj 2017 18:11
500 EUR