885603
Yrjö Saarinen
(1899-1958)
YrjÖ saarinen, portrÄtt av mÖrkhÅrig dam

YRJÖ SAARINEN, PORTRÄTT AV MÖRKHÅRIG DAM.

Sign. 1943. Olja på duk 56x47 cm.

Slutpris
2 700
28 928
2 989
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (42 bud)
22 maj 2017 17:43
2 700 EUR
22 maj 2017 17:41
2 600 EUR
22 maj 2017 17:41
2 550 EUR
22 maj 2017 17:40
2 500 EUR
22 maj 2017 17:40
2 400 EUR