887357
Ernst Koerner
(1846-1927)
Ernst koerner, solnedgÅng Över nilen

ERNST KOERNER, SOLNEDGÅNG ÖVER NILEN.

Sign. 1906. Olja på duk 55x78 cm.

Slutpris
3 400
36 479
3 774
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
8
22 maj 2017 17:36
3 400 EUR
22 maj 2017 17:36
3 300 EUR
8
22 maj 2017 17:34
3 200 EUR
22 maj 2017 17:34
3 100 EUR
8
22 maj 2017 16:46
3 000 EUR