890536
BRICKA, silver, Henrik Tallberg, St:Petersburg 1827,
Bricka, silver, henrik tallberg, st:petersburg 1827,

Storlek 41x63 cm. Vikt 2380 g.

Smärre slitage.

Proveniens

Graverad med släkten Ehrnrooths vapen.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 500
26 702
2 761
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 maj 2017 8:14
2 500 EUR
13 maj 2017 11:17
2 400 EUR
12 maj 2017 8:35
2 300 EUR
12 maj 2017 8:35
2 200 EUR
12 maj 2017 8:35
2 200 EUR