900806
Elvi Maarni
(1907-2006)
Elvi maarni, violer
Elvi maarni, violer
Elvi maarni, violer
Elvi maarni, violer

ELVI MAARNI, VIOLER.

Sign. Olja på duk 29x26 cm.

Slutpris
3 050
32 724
3 386
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (30 bud)
10
22 maj 2017 18:16
3 050 EUR
9
22 maj 2017 18:16
2 950 EUR
10
22 maj 2017 18:16
2 900 EUR
9
22 maj 2017 18:16
2 800 EUR
10
22 maj 2017 18:16
2 700 EUR