901936
SALTSKÅL MED SKED, silver och emalj, Moskva 1895 och ca 1900, Prokopi Nikitin, skeden stämplad BA
SaltskÅl med sked, silver och emalj, moskva 1895 och ca 1900, prokopi nikitin, skeden stämplad ba

Saltskålens diameter 6 cm, skedens längd 10,5 cm.

Graverade. Lagningar.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
340
3 648
377
Utropspris
300 - 500 EUR
Budhistorik (14 bud)
22 maj 2017 18:14
340 EUR
22 maj 2017 18:12
320 EUR
22 maj 2017 18:09
300 EUR
22 maj 2017 18:09
300 EUR
22 maj 2017 18:08
260 EUR