905210
FAT, tenn, Elias Ståhlfot, Åbo 1735.
Fat, tenn, elias ståhlfot, Åbo 1735

Diameter 46 cm.

Anlupen. Slitage. Lagning.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 500
16 071
1 661
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
22 maj 2017 18:06
1 500 EUR
22 maj 2017 18:03
1 300 EUR
22 maj 2017 17:28
1 000 EUR
20 maj 2017 12:36
650 EUR
19 maj 2017 15:05
500 EUR