909109
IKON, Ryssland, 1800-talets tredje kvartal.
Ikon, ryssland, 1800 talets tredje kvartal

Gudsmodern av Kazan.
Ikon, tempera på pannå. Risa, förgylld silver samt emalj, Moskva 1856. Storlek 31c26 cm.

Slitage. Retuscher.

Slutpris
1 400
14 953
1 546
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Budhistorik (18 bud)
22 maj 2017 18:16
1 400 EUR
8
22 maj 2017 18:13
1 350 EUR
22 maj 2017 18:10
1 300 EUR
8
22 maj 2017 18:08
1 250 EUR
22 maj 2017 18:07
1 200 EUR