912037
Juhani Linnovaara
(Född 1934)
Juhani linnovaara, "Överraskning"

JUHANI LINNOVAARA, "ÖVERRASKNING".

Sign. -84-87. Olja på duk 149x114 cm.

5 000
53 571
5 535
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
20 maj 2017 18:19
5 000 EUR
12 maj 2017 6:25
4 000 EUR
11 maj 2017 13:28
1 000 EUR
11 maj 2017 12:35
500 EUR