912055
Verner Thomé
(1878-1953)
Verner thomÉ, "hoglandslotsen matti naski"

VERNER THOMÉ, "HOGLANDSLOTSEN MATTI NASKI".

Sign. Akvarell 60x42 cm.

Minnesutställning 1955; Tikanoja 1989.

Slutpris
670
7 189
744
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
20 maj 2017 18:32
670 EUR
20 maj 2017 18:32
650 EUR
19 maj 2017 16:46
640 EUR
11 maj 2017 21:05
350 EUR