914734
Mina (Vilhelmina) Carlsson-Bredberg
(1857-1943)
Vilhelmina carlsson bredberg, manstudie

VILHELMINA CARLSSON-BREDBERG, MANSTUDIE.

Sign. 1886. Olja på dukpannå. 40x31 cm.

Proveniens

Gösta Stenman.

Slutpris
1 250
13 412
1 388
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (18 bud)
22 maj 2017 17:02
1 250 EUR
22 maj 2017 17:02
1 200 EUR
22 maj 2017 17:01
1 150 EUR
22 maj 2017 17:01
1 100 EUR
22 maj 2017 17:01
950 EUR