914740
Carl Erik Törner
(1862-1911)
Carl erik tÖrner, tidningspojken

CARL ERIK TÖRNER, TIDNINGSPOJKEN.

Sign. Olja på duk 45x38 cm.

Proveniens

Gösta Stenman.

Slutpris
921
9 882
1 022
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
22 maj 2017 14:16
921 EUR
22 maj 2017 14:16
901 EUR
21 maj 2017 20:16
881 EUR
21 maj 2017 20:16
861 EUR
21 maj 2017 20:16
840 EUR