916802
Adolf Bock
(1890-1968)
Adolf bock, landskap med klippor

ADOLF BOCK, LANDSKAP MED KLIPPOR.

Sign. 1937. Akvarell och gouache. 45x61 cm.

Slutpris
980
10 500
1 085
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (15 bud)
22 maj 2017 17:11
980 EUR
22 maj 2017 17:11
960 EUR
22 maj 2017 17:10
940 EUR
22 maj 2017 17:09
920 EUR
22 maj 2017 17:08
900 EUR