586588
Erik Creutziger
(Född 1982)
Erik creutziger, "skarvar"
Erik creutziger, "skarvar"
Erik creutziger, "skarvar"
Erik creutziger, "skarvar"

ERIK CREUTZIGER, "SKARVAR".

A tergo sign. 2011. Olja på duk 160x110 cm.

Konstakademins galleri, Helsingfors 2011.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 000
10 714
1 107
Utropspris
1 400 - 1 800 EUR
Budhistorik (14 bud)
10 okt 2017 18:55
1 000 EUR
10 okt 2017 18:55
900 EUR
10 okt 2017 18:55
850 EUR
10 okt 2017 18:54
800 EUR
10 okt 2017 18:54
750 EUR