906490
Canal Cheong-Jagerroos
(Född 1968)
Canal cheong jagerroos, "lady in silver"

CANAL CHEONG-JAGERROOS, "LADY IN SILVER".

Sign. -08. Olja på duk 60x60 cm.

Slutpris
1 000
10 729
1 110
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (19 bud)
10 okt 2017 18:53
1 000 EUR
10 okt 2017 18:53
980 EUR
10 okt 2017 18:52
920 EUR
10 okt 2017 18:52
900 EUR
10 okt 2017 18:50
880 EUR