906496
Teemu Saukkonen
(Född 1954)
Teemu saukkonen, komposition
Teemu saukkonen, komposition
Teemu saukkonen, komposition

TEEMU SAUKKONEN, KOMPOSITION.

Sign. -94. Olja på duk 60x50 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
400
4 292
444
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (5 bud)
7 okt 2017 13:19
400 EUR
7 okt 2017 13:19
350 EUR
7 okt 2017 13:19
300 EUR
1 okt 2017 19:04
220 EUR
28 sep 2017 9:13
200 EUR