910677
Enrico Garff
(Född 1939)
Enrico garff, "egypt light"
Enrico garff, "egypt light"
Enrico garff, "egypt light"
Enrico garff, "egypt light"

ENRICO GARFF, "EGYPT LIGHT".

Sign. Olja på duk 100x80 cm.

Övrigt

Utförd 1989.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

300
3 204
331
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
9 okt 2017 18:26
300 EUR
2 okt 2017 19:04
100 EUR