930563
Risto Suomi
(Född 1951)
Risto suomi, "utan titel"
Risto suomi, "utan titel"
Risto suomi, "utan titel"
Risto suomi, "utan titel"

RISTO SUOMI, "UTAN TITEL"

A tergo sign. 1994. Olja på duk 61x80 cm.

Övrigt

Ur serien "Hemliga trädgården".

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
740
7 929
819
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (14 bud)
10 okt 2017 17:14
740 EUR
10 okt 2017 17:12
720 EUR
10 okt 2017 17:12
700 EUR
10 okt 2017 17:12
620 EUR
10 okt 2017 17:11
600 EUR