946900
Hannu Väisänen
(Född 1951)
Hannu vÄisÄnen, "profet"
Hannu vÄisÄnen, "profet"
Hannu vÄisÄnen, "profet"

HANNU VÄISÄNEN, "PROFET".

A tergo sign. 2012. Olja på duk 92x73 cm.

Galerie Forsblom 2012.

Slutpris
1 500
16 071
1 661
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
10 okt 2017 15:16
1 500 EUR
10 okt 2017 12:53
1 100 EUR
9 okt 2017 20:39
1 000 EUR
3 okt 2017 20:21
900 EUR
2 okt 2017 14:51
520 EUR