950318
Tiina Torkkeli
(Född 1969)
Tiina torkkeli, "vÄntan pÅ vÅr"

TIINA TORKKELI, "VÄNTAN PÅ VÅR".

Sign. 2015. Svetsat stål, bredd 54 cm.

Proveniens

Galleria Sculptor.

Övrigt

Intyg medföljer.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
350
3 750
387
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (7 bud)
10 okt 2017 18:20
350 EUR
10 okt 2017 16:24
320 EUR
2 okt 2017 20:20
300 EUR
30 sep 2017 11:37
260 EUR
29 sep 2017 20:10
200 EUR