955312
Mari Rantanen
(Född 1956)
Mari rantanen, "a way out"
Mari rantanen, "a way out"
Mari rantanen, "a way out"

MARI RANTANEN, "A WAY OUT".

A tergo sign. -88. Olja på duk 145x145 cm.

Proveniens

Köpt av Tomas Nordanstad på Galleri Nordanstad och Skarstedt ca 1989 - 1990.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 100
33 214
3 432
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
Budhistorik (20 bud)
10 okt 2017 16:19
3 100 EUR
10 okt 2017 16:19
3 000 EUR
10 okt 2017 16:19
2 801 EUR
10 okt 2017 16:19
2 701 EUR
10 okt 2017 16:18
2 601 EUR