962284
Jani Hänninen
(Född 1974)
Jani hÄnninen, "fuck head"
Jani hÄnninen, "fuck head"
Jani hÄnninen, "fuck head"

JANI HÄNNINEN, "FUCK HEAD".

A tergo sign. 2002. Olja på duk 92x81 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 700
28 928
2 989
Utropspris
1 400 - 1 600 EUR
Budhistorik (28 bud)
10 okt 2017 18:59
2 700 EUR
10 okt 2017 18:58
2 600 EUR
10 okt 2017 16:24
2 500 EUR
10 okt 2017 16:24
2 500 EUR
10 okt 2017 16:21
2 400 EUR