964381
Janne Räisänen
(Född 1971)
Janne rÄisÄnen, "nattmÖssÄ"
Janne rÄisÄnen, "nattmÖssÄ"
Janne rÄisÄnen, "nattmÖssÄ"

JANNE RÄISÄNEN, "NATTMÖSSÄ".

A tergo sign. 2009. Olja på duk 38x38 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
480
5 150
533
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (4 bud)
10 okt 2017 8:30
480 EUR
10 okt 2017 8:30
460 EUR
30 sep 2017 19:59
400 EUR
28 sep 2017 20:15
100 EUR