965308
Teemu Korpela
(Född 1980)
Teemu korpela, "hÄrdas i"
Teemu korpela, "hÄrdas i"
Teemu korpela, "hÄrdas i"

TEEMU KORPELA, "HÄRDAS I".

A tergo sign. 2008. Olja på duk 135x100 cm.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 900
20 357
2 103
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (16 bud)
10 okt 2017 18:09
1 900 EUR
10 okt 2017 18:09
1 850 EUR
10 okt 2017 18:08
1 800 EUR
10 okt 2017 18:07
1 750 EUR
10 okt 2017 18:07
1 700 EUR