931751
Ferdinand von Wright
(1822-1906)
Ferdinand von wright, "Örn"
Ferdinand von wright, "Örn"
Ferdinand von wright, "Örn"
Ferdinand von wright, "Örn"

FERDINAND VON WRIGHT, "Örn"

Olja på duk, signerad och daterad 1884. 78x111 cm.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
35 300
377 039
38 987
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
Budhistorik (38 bud)
12 dec 2017 18:08
35 300 EUR
12 dec 2017 18:08
35 100 EUR
12 dec 2017 18:08
35 000 EUR
12 dec 2017 18:07
34 200 EUR
12 dec 2017 18:07
34 000 EUR