967990
Vladimir Makovski
(1846-1920)
Vladimir makovski, pÅ restaurangen

VLADIMIR MAKOVSKI, PÅ RESTAURANGEN.

Signerad. 1887. Olja på pannå, 35x27,5 cm.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
44 200
474 231
49 067
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
Budhistorik (53 bud)
8
12 dec 2017 19:39
44 200 EUR
12 dec 2017 19:39
44 000 EUR
8
12 dec 2017 19:38
43 200 EUR
12 dec 2017 19:38
43 000 EUR
8
12 dec 2017 19:36
42 700 EUR