1010036
Eero Järnefelt
(1863-1937)
Eero jÄrnefelt, knotig tall, halosenniemi

EERO JÄRNEFELT, KNOTIG TALL, HALOSENNIEMI.

Sign. Litografi, plåtstorlek 32,5x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
500
5 365
555
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (13 bud)
14 maj 2018 17:41
500 EUR
14 maj 2018 17:41
480 EUR
14 maj 2018 16:43
420 EUR
14 maj 2018 16:43
400 EUR
14 maj 2018 11:28
360 EUR