1013593
Hjalmar Munsterhjelm
(1840-1905)
Hjalmar munsterhjelm, "sommarnatt"

HJALMAR MUNSTERHJELM, "SOMMARNATT".

Sign. Olja på pannå. 17x27 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Slutpris
5 200
55 714
5 757
Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
11 maj 2018 20:03
5 200 EUR
11 maj 2018 12:50
5 000 EUR
5 maj 2018 7:08
3 100 EUR
3 maj 2018 21:28
3 000 EUR
3 maj 2018 19:37
2 000 EUR