1040918
Hjalmar Munsterhjelm
(1840-1905)
Hjalmar munsterhjelm, 'sommardag'

HJALMAR MUNSTERHJELM, 'SOMMARDAG'.

Sign. Olja på duk. 38,5 x 61,5 cm.

Obetydligt ytslitage. Smärre restaurering.

Slutpris
12 000
128 750
13 321
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 maj 2018 14:45
12 000 EUR
12 maj 2018 7:49
10 200 EUR
11 maj 2018 12:48
10 000 EUR
10 maj 2018 18:01
8 000 EUR
8 maj 2018 21:44
7 200 EUR