1043428
Charles DE HAMPELN
(1808-1885)
Charles de hampeln, flicka med docka

CHARLES DE HAMPELN, FLICKA MED DOCKA.

Signerad. Akvarell. 21x17,5 cm.

1 000
10 714
1 107
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
12 maj 2018 23:55
1 000 EUR
5 maj 2018 16:41
600 EUR
5 maj 2018 9:58
320 EUR