Möbler Skåp & Byråar
1047273
SKRIVSEKRETÄR, 1800-talets mitt.
SkrivsekretÄr, 1800 talets mitt

Mahognyfanerad. Undertill två hurtser med lådor i sarg. Övertill rullå med lådor och fack, bordsytan beklädd i grönt tyg. Nyckelhål i ben. Bredd 145 cm, djup 87 cm och höjd 120 cm.

Slitage. Dekorbortfall.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 12 timmar
180
1 923
199
Utropspris
800 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
16 aug 17:36
180 EUR