1048786
Konrad Mägi
(1878-1925)
Konrad mÄgi, akvarell, signerad och daterad 1906

KONRAD MÄGI, akvarell, signerad och daterad 1906

Fyra gracer, 17x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
19 200
206 001
21 314
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Budhistorik (53 bud)
14 maj 2018 18:37
19 200 EUR
14 maj 2018 18:37
19 000 EUR
14 maj 2018 10:15
18 400 EUR
14 maj 2018 9:32
18 200 EUR
14 maj 2018 9:32
18 000 EUR