921339
Onni Oja
(1909-2004)
Onni oja, "fabrik" (suomen sokeri)

ONNI OJA, "FABRIK" (Suomen sokeri)

Sign. Olja på duk 60x73 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
540
5 768
596
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Budhistorik (8 bud)
14 maj 2018 18:25
540 EUR
13 maj 2018 8:26
520 EUR
8 maj 2018 16:05
500 EUR
8 maj 2018 14:14
450 EUR
5 maj 2018 21:38
420 EUR