967613
BORDSUR, malakit och förgylld brons, Frankrike 1800-talets mitt
Bordsur, malakit och förgylld brons, frankrike 1800 talets mitt

Storlek 13x16,5 cm, höjd 30 cm.

Ej funktionstestad. Sprickor.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 200
55 714
5 757
Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
Budhistorik (28 bud)
10
14 maj 2018 18:41
5 200 EUR
8
14 maj 2018 18:41
5 000 EUR
8
14 maj 2018 18:17
3 600 EUR
9
14 maj 2018 18:17
3 500 EUR
8
14 maj 2018 12:37
3 200 EUR