968000
Konstantin Ivanovich Gorbatov
(1876-1928)
Konstantin ivanovich gorbatov, tÄnkare

TÄNKARE.

Sign. Akvarell på papper. 44x62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

I ägo av känd konstsamlare sedan senare delen av 1900-talet.

Övrigt

Константин Горбатов (1876-1945), "Схимник", 1906г., бумага, акварель.

4 000
42 917
4 440
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
14 maj 2018 17:54
4 000 EUR
14 maj 2018 17:48
3 500 EUR
14 maj 2018 17:48
3 000 EUR
14 maj 2018 17:48
2 500 EUR
13 maj 2018 14:52
2 000 EUR