968031
PÅSKÄGG, porslin. Ryssland, 1800-tal.
PÅskÄgg, porslin. ryssland, 1800 tal

Handmålad barn-motiv med polykrom dekor och förgyllning. Höjd 9 cm.

Åldersrelaterat slitage. Förgyllningen sliten.

Slutpris
1 750
18 776
1 943
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (27 bud)
14 maj 2018 17:49
1 750 EUR
14 maj 2018 17:49
1 700 EUR
14 maj 2018 17:49
1 650 EUR
14 maj 2018 17:49
1 600 EUR
14 maj 2018 17:49
1 550 EUR