988038
TRACTATUS VARIJ CUM SERMONIBUS, Nürnberg 1490-tal, av Antonius Koberger.
Tractatus varij cum sermonibus, nürnberg 1490 tal, av antonius koberger

Bindning från 1800-tal. 21,5x16 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Ej genomgången.

Slutpris
1 100
11 749
1 215
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
14 maj 2018 18:36
1 100 EUR
14 maj 2018 18:36
1 050 EUR
14 maj 2018 18:32
1 019 EUR
14 maj 2018 18:32
999 EUR
14 maj 2018 18:32
970 EUR