1171296
TAKLAMPA, modell AA71, Itsu 1950-tal.
Taklampa, modell aa71, itsu 1950-tal.

Stomme i polerad mässing, tre opalglaskupor. Höjd 36 cm. Bredd 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
320
3 364
352
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (7 bud)
27 okt 15:40
320 EUR
26 okt 18:45
300 EUR
19 okt 11:34
270 EUR
12 okt 15:13
250 EUR
12 okt 14:23
220 EUR