1171408
Kaj Franck
(1911-1989)
Kaj franck, pokaler, 2 st, glas, signerade kaj franck nuutajärvi notsjö.

KAJ FRANCK, POKALER, 2 st, glas, signerade Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö.

Flerfärgat glas. Höjd 16,5 och resp. 17 cm.

Smärre slitage i bottnen.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Slutpris
1 160
12 196
1 277
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (28 bud)
27 okt 15:29
1 160 EUR
27 okt 15:28
1 110 EUR
27 okt 15:15
1 060 EUR
27 okt 15:15
1 050 EUR
27 okt 15:09
1 010 EUR