1180187
Tapio Wirkkala
(1915-1985)
Tapio wirkkala, vas, signerad tapio wirkkala, iittala -54.

TAPIO WIRKKALA, VAS, signerad Tapio Wirkkala, Iittala -54.

"Jäkälä "(Renlav). Höjd 21 cm.

Enstaka repor i botten.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
720
7 585
800
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (17 bud)
27 okt 15:55
720 EUR
27 okt 15:55
700 EUR
27 okt 15:54
680 EUR
27 okt 15:54
660 EUR
27 okt 9:40
640 EUR