1182269
Jonas Bohlin
(Född 1954)
Jonas bohlin, "concrete", karmstol, källemo, värnamo 1981.

JONAS BOHLIN, "Concrete", karmstol, Källemo, Värnamo 1981.

Betong och järn. Signerad 98/100 jONAS BOHLIN. Höjd 89,5 cm, bredd 49 cm, djup 57 cm, sitthöjd 45,5 cm.

Smärre slitage, anlupen.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
14 400
153 475
15 906
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
11
27 okt 16:13
14 400 EUR
27 okt 16:13
14 200 EUR
12
27 okt 16:13
14 000 EUR
11
27 okt 16:13
14 000 EUR
12
27 okt 16:13
13 800 EUR