Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1198446
Hugo Simberg
(1873-1917)
Hugo simberg, "dÖden pÅ skridskor".

HUGO SIMBERG, "DÖDEN PÅ SKRIDSKOR".

Signerad Hugo Simberg. Linjeetsning och torrnål 12,2x18,2 cm.

Ej examinerad ur ram.

H.Malme nr.66.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
7 601
80 159
8 437
Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
Budhistorik (67 bud)
14
8 dec 2019 18:21
7 601 EUR
8 dec 2019 18:21
7 401 EUR
14
8 dec 2019 18:19
7 201 EUR
8 dec 2019 18:19
7 001 EUR
14
8 dec 2019 18:18
6 801 EUR